:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Autyzm w Rodzinie

Kiedy: 2015-02-01 , godzina: 09:45 | Gdzie: ul. Jutrzenki 146

Cykl spotkań Autyzm w Rodzinie został zorganizowany z potrzeby rodziców dzieci autystycznych, którzy zmagają się z wyzwaniami jakie stawia przed nimi bycie rodzicem dziecka chorego. 

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Warszawy na pierwsze spotkanie poświęcone tak trudnej chorobie jaką jest autyzm. Cykl spotkań  Autyzm w Rodzinie został zorganizowany  z potrzeby rodziców dzieci autystycznych, którzy zmagają się z wyzwaniami jakie stawia przed nimi bycie rodzicem dziecka chorego. Chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi rodzicami, szczególnie tymi, którzy dopiero zaczynają szukać odpowiedzi na nurtujące pytania i wątpliwości związane z rozwojem ich dzieci. To najtrudniejszy moment , kiedy rodzic musi dopuścić do swojej świadomości ewentualność, że jego dziecko może być chore na autyzm. Rosnąca liczba zachorowań niestety nie idzie w parze ze wzrostem wiedzy wśród pediatrów, psychologów dziecięcych oraz, co bardzo ważne, pedagogów wychowania przedszkolnego. Czasem mija cennych kilka lat życia dziecka zanim rodzic zostanie kompetentnie skierowany do specjalisty.

Mądre Główki – firma działająca w obszarze edukacji, właściciel Przedszkola Integracyjnego Montressori i Żłobka Montessori wspólnie z PolmediaPR zorganizował pierwsze spotkanie, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę na Jutrzenki 146 w Warszawie. Cykl zawiera spotkanie jedno na kwartał, w którym każde będzie inne- będziemy zapraszać osoby związane z autyzmem, specjalistów oraz ludzi, dla których ta choroba jest elementem życia codziennego.

Zaczniemy rozmawiać o temacie, który jest bardzo trudnym tematem dla osób podejrzewających chorobę u własnego dziecka. Mamy nadzieję, że Autyzm w Rodzinie stanie się platformą komunikacji i wymiany doświadczenie dla osób zajmujących się tematem autyzmu.

Projekt wspierają portale parentingowe takie jak: czasdzieci.pl, egodziecka.pl, tatento.pl oraz kwartalnik Juniorwaw. Główny patronat medialny objęło RDC.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na spotkanie przyjmujemy tylko do 30.01.2015r pod adresem e-mail.: [email protected], w tytule wiadomości prosimy wpisać ”Autyzm w Rodzinie, spotkanie 1 luty 2015”.
Spotkanie odbędzie się już w najbliższą niedzielę 1 lutego o godz.9.45 na Jutrzenki 146.

Autyzm w Rodzinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się