:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

Ciekawa promocja książki w rembertowskiej Bibliotece im. Jana Pawła II

W „Cyrografie” nowej powieści Jerzego Woźniaka, tradycyjnie pojmowany patriotyzm wypiera  fundamentalizm, doktrynerstwo i zaślepienie ideologiczne. Służba dla kraju zastąpiona jest bałwochwaczym hasłem wierności tyranowi i jego opętanej z nienawiści drużynie. Momentami przybiera to formę tragikomiczną tak jak podczas wizyty głównego bohatera powieści w Olsztynie, gdzie w budynku Starego Ratusza odwiedza swoją dawną „Wenus” z czasów walki o niemieckie Mazury w lipcu 1920 r. W tle pojawia się marsz pamięci, obłęd religijny,  pochwała programu socjalnego, którego patronem jest partia.

Warszawska promocja powieści w najbliższy wtorek. Biblioteka Publiczna przy ulicy Gawędziarzy 8. Początek spotkania godzina 19. Patroni medialni: Tygodnik Szczytno, MPG Media, Agencja Reklamowo-Wydawnicza Akces, Mazurskie Stowarzyszenie Regionalne. Więcej informacji w jutrzejszym warszawskim wydaniu dziennika FAKT  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z powieścią na oficjalnej stronie internetowej www.ksiazkacyrograf.pl.

Recenzje:
http://www.kurpiankawwielkimswiecie.pl/2017/11/cyrograf-druga-powiesc-jerzego-wozniaka.html?m=1

http://tygodnik.szczytno.pl/Po____Mazurze____jest____Cyrograf-n7083.html

https://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=1039365

Ciekawa promocja książki w rembertowskiej Bibliotece im. Jana Pawła II komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się