:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

Emocjonujący finisz kampanii wyborczej w Rembertowie

To już ostatnie godziny przed ciszą wyborczą i ostatnie chwile, kiedy kandydaci na prezydenta Warszawy mogą przekonywać do siebie wyborców. Do zebranych członków i sympatyków Koalicji Obywatelskiej przyjechał jeden z faworytów ubiegających się o urząd prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski. Spotkanie trwało pół godziny co skróciło możliwość dyskusji i zadawanie pytań. Na sali oprócz działaczy Platformy Obywatelskiej obecny był lider Stowarzyszenia „Rembertów Bezpośrednio” Aleksander Lesiński, kandydat tej organizacji do Rady Warszawy.

W niedzielnych wyborach samorządowych o prezydenturę Warszawy będą walczyli:

Burmistrz Targówka Sławomir Antonik (Bezpartyjni Samorządowcy), Justyna Glusman (Koalicja Ruchów Miejskich skupiona wokół stowarzyszenia Miasto Jest Nasze), lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej Piotr Ikonowicz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica), poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak, prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke, Krystyna Krzekotowska ze Światowego Kongresu Polaków, Jan Potocki z II Rzeczpospolitej, kandydat SLD Andrzej Rozenek, rzecznik PSL Jakub Stefaniak, lider Wolnego Miasta Warszawa Jan Śpiewak (Wygra Warszawa), Paweł Tanajno (Komitet Wyborczy Wyborców Odkorkujmy Warszawę) poseł PO Rafał Trzaskowski (Koalicja Obywatelska), były wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz

Emocjonujący finisz kampanii wyborczej w Rembertowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się