:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

POPart w Sympatycznej. Przyjdź, posłuchaj i odbierz darmowy napój

Jeżeli nie macie planów na piątkowy wieczór, przedstawiamy Wam propozycję nie do odrzucenia. Już 8 września od godziny 19.00 w Sympatyczna Cafe odbędzie się koncert zespołu POPart Live Music. Jak zwykle, akustycznie wprowadzą słuchaczy w niezwykły klimat.

Paula Niziołek, założycielka projektu stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki na scenie w Opolu czy Sopocie u boku Antka Smykiewicza jako drugi wokal. Jej własny projekt debiutował w listopadzie ubiegłego roku w jednym z lokali na Warszawskiej Pradze. Od tego momentu popędził jak burza i na chwilę obecną zyskuje coraz większą popularność wśród Warszawskich lokali. Pośród ich repertuaru można usłyszeć same znane utwory pop w ich własnych aranżacjach.

Koncert będzie głównym elementem otwarcia lokalu w warszawskim Rembertowie. Sympatyczna Cafe przy ulicy Strażackiej 108 wraca w wielkim stylu. Po wakacyjnej przerwie zaprezentują swoim gościom zupełnie nowe, przygotowane z pasją menu. Sezon jesienny powitają m.in. wyśmienitym piwem i winem z kija. Przy muzyce na żywo, będzie można także napić się najlepszych kaw i herbat z całego świata oraz świeżo wyciskanych soków.

Sympatyczna Cafe zaprasza do siebie mieszkańców Rembertowa i nie tylko już od 12:00. A od godziny 15:00 do 17:00 oferuje napoje wyskokowe w ramach happy hours. Dla swoich gości lokal przygotował miłą niespodziankę. Zamelduj się na Facebooku w Sympatyczna Cafe, pokaż barmanowi post na swoim urządzeniu mobilnym i odbierz darmowy dowolny napój!

Miejsce zdarzenia mapa Rembertów


POPart w Sympatycznej. Przyjdź, posłuchaj i odbierz darmowy napój komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się