:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

SENIORZY O SENIORACH – CZYLI NA CYFROWO I SPOŁECZNIE

Opieka społeczna, SENIORZY SENIORACH CZYLI CYFROWO SPOŁECZNIE - zdjęcie, fotografia

Pod koniec ubiegłego roku w internecie pojawiła się nowa witryna podejmująca problematykę funkcjonowania osób starszych. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie kilka faktów. Po pierwsze, koszty założenia i utrzymania witryny nie obciążają budżetu samorządu. Po drugie, wszystkie publikowane na stronie treści tworzone są przez ludzi starszych. I po trzecie, wszystkie te przedsięwzięcia wykonywane są społecznie.

Serwis www.radaseniorowrembertow.pl – bo o nim mowa - jest poświęcony działalności Rady Seniorów Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy. Portal odwiedzany codziennie przez dziesiątki osób poszukujących inspirujących artykułów z życia osób dojrzałych. W styczniu 2017roku zarejestrowaliśmy 1017 odwiedzin. Nasi współpracownicy to osoby 60+, aktywni społecznie i mający jeszcze wiele do powiedzenia.

Naj stronie znajdują się najświeższe informacje o problemach, którymi żyją Seniorzy w Rembertowie, zapowiedzi różnych imprez organizowanych dla seniorów przez placówki kulturalne, dane teleadresowe placówek służby zdrowia i pomocy społecznej, a także informacje o jakości powietrza w Rembertowie. Nasz portal udostępnia cyfrową wersję pierwszego warszawskiego informatora dla Seniorów. W publikacji znajdziecie Państwo bogatą informację m.in. o miejscach wsparcia Seniorów, miejscach aktywności społecznej, edukacyjnej i sportowej w warszawie. Znajdziecie także odpowiedzi na szereg interesujących pytań związanych ze zdrowiem, komunikacją miejską, ulgach i uprawnieniach.

Reasumując, strona www.radaseniorowrembertow.pl to miejsce, w którym każdy zainteresowany polityką senioralną znajdzie przestrzeń dla siebie. To jedyny w Rembertowie i prawdopodobnie w Warszawie lokalny, dzielnicowy portal internetowy tworzony przez Seniorów dla Seniorów. To swoista platforma wymiany informacji i opinii.

Zatem, zapraszamy do odwiedzin i współpracy.

SENIORZY O SENIORACH – CZYLI NA CYFROWO I SPOŁECZNIE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się