:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Szukasz rolet w Rembertowie? - Guliwer pomoże

Parę dni temu zaczęło się kalendarzowe lato. Pomimo że już ubywa dnia są one w dalszym ciągu bardzo długie i często słoneczne. Szczególnie kiedy słońce jest niżej nad horyzontem wpada przez okna do pomieszczeń, w których przebywamy. Często światło słoneczne będzie nam przeszkadzało też w pracy kiedy będzie odbijało się od monitora komputera lub w domu od ekranu telewizora zupełnie uniemożliwiając oglądanie programów. W upalne dni chcielibyśmy się też oddzielić chociaż częściowo od upału panującego na zewnątrz. Mocno operujące słońce będzie podnosiło temperaturę pomieszczeń, w których z czasem będzie nam trudno wytrzymać. Lato to też owady i insekty, które utrudniają nam życie głównie po zmroku, kiedy lecą do zapalonych świateł przez szeroko otwarte okna. Oczywiście można zastanowić się nad powieszeniem tradycyjnych firanek i zasłon a na owady stosować środki owadobójcze lub przysłowiowe lepy na muchy. Jednak zasłony i firanki są wykluczone w biurach. Nie pasują też do naszych nowocześnie urządzonych mieszkań. Ich poważną wadą jest też wysoka cena ponieważ wypada mieć drugi komplet na zmianę, Szybko się brudzą, trzeba je prać, prasować i ponownie wieszać. Znacznie lepszym rozwiązaniem są rolety lub żaluzje oraz specjalne moskitiery. Jednak po pobieżnym przeglądzie ofert różnych firm można zorientować się, że wybór tego typu zastosowań jest bardzo szeroki. Od różnych systemów począwszy na samych materiałach i wykonaniu kończąc. Postanowiliśmy skontaktować się z jedną z firm posiadających w ofercie rolety i żaluzje. Nasz wybór padł na firmę Guliwer z Rembertowa. Już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej doszliśmy do wniosku, że mamy do czynienia z fachowcem, który już w pierwszym zdaniu spytał nas o orientację w stronach świata naszych okien. Potem były kolejne pytania, które skończyły się umówieniem na konkretny termin celem jak się wyraził sprzedawca „rozpoznaniem walką” Po przyjechaniu na umówione spotkanie zapoznał się z rodzajem okien i co najważniejsze naszych oczekiwań. Następnie przedstawił ofertę, na którą składają się: plisy, verticale, żaluzje, rolety wewnętrzne i moskitiery. Oczywiście każdy produkt to różne wzory, rozwiązania techniczne i materiały. Oferta firmy jest bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, tym bardziej, że ceny są bardzo atrakcyjne. Wybraliśmy odpowiednie dla nas rozwiązanie i wzór tkaniny, wpłaciliśmy niewielką zaliczkę i już po kilku dniach wszystko szybko i sprawnie zostało zamontowane. Oczywiście na wszystko dostaliśmy gwarancję. Gorąco polecamy firmę Guliwer!

Szukasz rolet w Rembertowie? - Guliwer pomoże komentarze opinie

 • gość 2017-06-29 09:43:27

  o! i my, i my polecamy! :) Bardzo sympatyczny gość u nas był i bardzo jesteśmy zadowoleni z roletek! :)

 • gość 2017-06-29 11:25:27

  ja również polecam, bardzo szybki i solidny montaż! mamy już rolety ponad rok a wyglądają i sprawują się jakby były zamontowane wczoraj :D

 • gość 2017-06-29 11:34:32

  Wszystko fachowo i profesjonalnie, szybki wymiar i o wiele krótszy czas realizacji niż w innych firmach. Zdecydowanie polecam.

 • gość 2017-06-29 11:39:20

  Guliwer - Rolety to godna polecenia firma, szybka obsługa, świetniej jakości materiały. Montaż sprawny i fachowy. Polecam

 • Gość - niezalogowany 2017-06-29 14:41:19

  Szybko i porządnie. Polecam!

 • gość 2017-06-30 09:15:06

  To i ja dorzucę swoje 5 gr. Jak najbardziej popieram przedmówców i tak samo gorąco polecam! jo

Dodajesz jako: Zaloguj się