:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Ważne spotkanie w sprawie modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych

Kiedy: 2017-10-11 , godzina: 17:30

Gospodarka odpadami, Ważne spotkanie sprawie modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych - zdjęcie, fotografia

Na ostatniej prostej jest rozbudowa i modernizacja spalarni śmieci na Targówku. To tutaj będą trafiać odpady, które są powodem wielkich protestów na Bielanach. Od samego początku Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania zapewnia, że zakład nie będzie sprawiał problemów i uciązliwości dla okolicznych mieszkańców. Rembertów jak wiadomo sąsiaduje z Targówkiem, nic więc dziwnego, że i tutaj obawy mieszkańców są spore. Aby rozwiać wątpliwości MPO organizuje spotkanie. Na nim dowiemy się na czym będzie polegała praca zakładu utylizacyjnego. Będzie można zadawać pytania ekspertom.

Do zobaczenia 11 października o godz. 17.30 w urzedzie dzielnicy.
 

Ważne spotkanie w sprawie modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych komentarze opinie

 • gość 2017-10-25 23:26:12

  Przy obecnych technologiach spalarnie są bardziej 'eko' niż kominek w domku

 • W. - niezalogowany 2017-10-27 17:25:25

  Jak ktoś ma obiekcje to niech najpierw przestanie wyrzucać śmieci

 • gość 2017-10-28 13:24:26

  do W. - I korzystać z komunikacji miejskiej i z lotniska i z pociągów i z toalety itd. itp. Dlaczego ma korzystać z tego wszystkiego jak protestuje kiedy coś w okolicy co innym potrzebne?

 • gość 2017-10-29 20:53:47

  ale o co chodzi? spalarnia w tych czasach to najmniej uciążliwa sprawa, mieszkałem na solcu i chętnie wymieniłbym łoskot pociągów śmigających przez wisłę na czystą i cichą spalarnię

Dodajesz jako: Zaloguj się