:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Wybory już za kilka dni !

News, Wybory kilka - zdjęcie, fotografia

Wybory już za kilka dni !

W dniu 17 października 2017 roku odbędą się wybory do Rady Osiedla "Polanka". Zebranie 22 listopada 2017 roku (środa) godz. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 376 przy ul. gen. Ziemskiego „Wachnowskiego” 22 w Warszawie. 

Osiedle Polanka w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy zostało utworzone na podstawie uchwały nr 74/XVII/2011 Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy z dnia 13 grudnia 2011 roku.Rada Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy uchwałą nr 50/XVI/2015 z dnia 9 grudnia 2015 roku wprowadziła zmiany do Statutu Osiedla.

Rady osiedli powoływane są do życia aby nadzorować, zarządzać i współdecydować o funkcjonowaniu osiedli. Szczegółowe kompetencje rad określają statuty, przyjmowane w drodze uchwał rad dzielnic.

Radni osiedla przede wszystkim reprezentują zdanie mieszkańców swoich osiedli, opiniują projekty wybranych dokumentów dzielnicowych, informują mieszkańców o działaniach władz dzielnicy oraz inicjują określone działania na rzecz najbliższego otoczenia. Najczęściej rady wypełniają funkcję opiniodawczą.

 

Wybory już za kilka dni ! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się