:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C całkowite zachmurzenie

Katastrofa smoleńska

Dodano: 2015-04-10 16:18:28
Tagi: Historia

Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj. Zadzwoniła koleżanka i rozdygotanym głosem krzycza ła mi w słuchawkę - włącz telewizor! I powtarzała tak w kółko i nic się od niej nie mogłam więcej dowiedzieć.
odpowiedz cytuj
jaśka dodano: 2015-04-10 16:20:30
Do mnie mama zadzwoniła, myślałam, ze coś się jej stało, że zachorowała...jak włączyłam telewizor to zobaczyłam prezenterów, którzy sami nie wiedzieli co mają mówić, jak mają informować, przerywane programy na żywo...
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2015-04-10 16:22:46
Pamiętam, jak czytali listę tych, co byli na pokładzie...Koszmar jakiś...przerażona byłam, że usłyszę nazwiska bliskich znajomych. Niektórzy powinni tam być, lecz ich nie było. W tę podróż nie polecieli...
odpowiedz cytuj
jaśka dodano: 2015-04-10 16:24:31
Osobiście znałam tam trzy osoby. I wydawało mi się wówczas, ze to ostatni ludzie, których mogłabym podejrzewać o taką śmierć.
odpowiedz cytuj
Mycha dodano: 2015-04-10 16:27:15
Nikt z moich znajomych tym lotem nie leciał. No ale przecież prawie wszystkich ich znałam. To ludzie zapisani na kartach historii...Teraz, tak samo jak wówczas trudno w to uwierzyć...
odpowiedz cytuj
jaśka dodano: 2015-04-10 16:49:47
Rana, która nie przysycha. I nie wiadomo, czy to czas za krótki, czy to gangrena...
odpowiedz cytuj

1 ... 1