:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Katastrofa smoleńska

Dodano: 2015-04-10 16:18:28
Tagi: Historia

• Mycha 2018.03.05 13:55

Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj. Zadzwoniła koleżanka i rozdygotanym głosem krzycza ła mi w słuchawkę - włącz telewizor! I powtarzała tak w kółko i nic się od niej nie mogłam więcej dowiedzieć.

odpowiedz cytuj
  • jaśka 2015-04-10 16:20:30

Do mnie mama zadzwoniła, myślałam, ze coś się jej stało, że zachorowała...jak włączyłam telewizor to zobaczyłam prezenterów, którzy sami nie wiedzieli co mają mówić, jak mają informować, przerywane programy na żywo...

odpowiedz cytuj
  • Mycha 2015-04-10 16:22:46

Pamiętam, jak czytali listę tych, co byli na pokładzie...Koszmar jakiś...przerażona byłam, że usłyszę nazwiska bliskich znajomych. Niektórzy powinni tam być, lecz ich nie było. W tę podróż nie polecieli...

odpowiedz cytuj
  • jaśka 2015-04-10 16:24:31

Osobiście znałam tam trzy osoby. I wydawało mi się wówczas, ze to ostatni ludzie, których mogłabym podejrzewać o taką śmierć.

odpowiedz cytuj
  • Mycha 2015-04-10 16:27:15

Nikt z moich znajomych tym lotem nie leciał. No ale przecież prawie wszystkich ich znałam. To ludzie zapisani na kartach historii...Teraz, tak samo jak wówczas trudno w to uwierzyć...

odpowiedz cytuj
  • jaśka 2015-04-10 16:49:47

Rana, która nie przysycha. I nie wiadomo, czy to czas za krótki, czy to gangrena...

odpowiedz cytuj
Reklama

Reklama

Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez irembertow.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MPG MEDIA SP z o o z siedzibą w Warszawa 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"