:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe opady deszczu

Wesele w Warszawie - wybór firmy cateringowej

Dodano: 2017-03-27 01:45:05

Hej,
Słuchajcie, mieszkam od niedawna w Warszawie i szukam firmy cateringowej z Warszawy lub bliskich okolic. Organizujemy własne wesele i potrzebujemy kogoś kto zajmie się całą gastronomią.
Za wszelkie propozycję bardzo dziękujemy.Maria
odpowiedz cytuj
mariannka dodano: 2017-03-27 23:17:48
Pamiętaj tylko, aby określić (choć w przybliżeniu) jaką ilość osób się spodziewacie zaprosić :) U nas do końca nie oszacowaliśmy i trzeba było zamawiać dodatkowe posiłki. Spośród kilku ofert od firma cateringowych wybraliśmy ostatecznie firmę spod Warszawy, a dokładniej z Michałowic www.lunchservice.com.pl Sala była na Ochocie, więc lokalizacyjnie było całkiem ok. Wspólnie układaliśmy menu weselne, gdzie zaimponowali mi mnogością dań i deserów do zaoferowania, aż trudno było się zmieścić w ustalonej ilości :) Desery to moja największa słabość, nie mogło zabraknąć ukochanej przeze mnie tarty w wydaniu z orzechowo-migdałowym. Postaraliśmy się, aby znalazły się też babeczki, do wyboru było ich całkiem dużo, np. z musem pistacjowym czy musem czekoladowym i orzechami. Obsługa pomogła nam też organizacyjnie, aby nic niespodziewanego nie wydarzyło się, No i się wszystko udało, my jak i goście byliśmy bardzo zadowoleni i często wracamy wspomnieniami do tego przyjęcia  :)
odpowiedz cytuj

1 ... 1