<![CDATA[irembertow.pl - ]]> https://irembertow.pl/rss pl <![CDATA[Dołącz do najlepszego zespołu Leroy Merlin Warszawa Marsa ]]> https://irembertow.pl/artykul/dolacz-do-najlepszego/634253 Monday, 8 April 2019 12:00:00 +0200 <![CDATA[Wybory do Rad Osiedla w Rembertowie - już 12 kwietnia]]> https://irembertow.pl/artykul/wybory-do-rad-osiedla/630902 Saturday, 30 March 2019 19:10:23 +0200 <![CDATA[Zmiany w ruchu drogowym 30 marca ]]> https://irembertow.pl/artykul/zmiany-w-ruchu-drogowym/630736 Friday, 29 March 2019 15:58:43 +0200 <![CDATA[Akcja wymiany książek przy rembertowskim Ratuszu!]]> https://irembertow.pl/artykul/akcja-wymiany-ksiazek/630042 Thursday, 28 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[30 marca - ogólnoświatowa akcja godziny dla Ziemi ]]> https://irembertow.pl/artykul/30-marca--ogolnoswiatowa/629835 Wednesday, 27 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[Powrót wyremontowanych pociągów w Rembertowie!]]> https://irembertow.pl/artykul/powrot-wyremontowanych/629585 Tuesday, 26 March 2019 16:32:45 +0200 <![CDATA[Bezpłatne zajęcia w Rembertowie - joga dla osób początkujących!]]> https://irembertow.pl/artykul/bezplatne-zajecia-w/625721 Saturday, 23 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[Roboty drogowe w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/roboty-drogowe-w-rembertowie/625718 Thursday, 21 March 2019 09:00:00 +0200 <![CDATA[Cykl bezpłatnych treningów ogólnorozwojowych w Rembertowie!]]> https://irembertow.pl/artykul/cykl-bezplatnych-treningow/625421 Wednesday, 20 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - Rafał Trzaskowski zaprasza powstańców na obchody ]]> https://irembertow.pl/artykul/75-rocznica-wybuchu-powstania/625426 Tuesday, 19 March 2019 18:00:00 +0200 <![CDATA[Obwodnica łącząca trasę Warszawa - Ząbki obejmie Rembertów]]> https://irembertow.pl/artykul/obwodnica-laczaca/624562 Saturday, 16 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[Dziś rusza Młodzieżowy Strajk Kilmatyczny - informujemy o możliwych utrudnieniach w komunikacji]]> https://irembertow.pl/artykul/dzis-rusza-mlodziezowy/624419 Friday, 15 March 2019 09:00:00 +0200 <![CDATA[Już wkrótce - realizacja projektu modernizacji infrastruktury drogowej]]> https://irembertow.pl/artykul/juz-wkrotce--realizacja/623670 Wednesday, 13 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[Spotkanie informacyjne w sprawie budowy wiaduktu w ciągu ulicy Chełmżyńskiej]]> https://irembertow.pl/artykul/spotkanie-informacyjne/623365 Tuesday, 12 March 2019 08:30:00 +0200 <![CDATA[Na jakiej podstawie dobrać operatora logistycznego?]]> https://irembertow.pl/artykul/na-jakiej-podstawie-dobrac/623112 Monday, 11 March 2019 08:45:38 +0200 <![CDATA[Prace modernizacyjne na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Rembertów]]> https://irembertow.pl/artykul/prace-modernizacyjne/623056 Monday, 11 March 2019 08:00:00 +0200 <![CDATA[Ponowny utarg na odbiór odpadów komunalnych]]> https://irembertow.pl/artykul/ponowny-utarg-na-odbior/622988 Sunday, 10 March 2019 12:32:02 +0200 <![CDATA[VI sesja Rady Dzielnicy Rembertów już 13 marca]]> https://irembertow.pl/artykul/vi-sesja-rady-dzielnicy/616191 Saturday, 9 March 2019 10:34:02 +0200 <![CDATA[Międznynarodowy Strajk Kobiet w Warszawie - czego dotyczy i możliwe utrudnienia w komunikacji]]> https://irembertow.pl/artykul/miedznynarodowy-strajk/615976 Friday, 8 March 2019 11:28:35 +0200 <![CDATA[Minęło 100 dni prezydentury Rafała Trzaskowskiego - podsumowanie w warszawskim ratuszu]]> https://irembertow.pl/artykul/minelo-100-dni-prezydentury/614752 Tuesday, 5 March 2019 10:00:00 +0200 <![CDATA[Możesz już składać wniosek o e-dowód!]]> https://irembertow.pl/artykul/mozesz-juz-skladac/614513 Monday, 4 March 2019 10:05:19 +0200 <![CDATA[Koniec zimowej przerwy Veturilo!]]> https://irembertow.pl/artykul/koniec-zimowej-przerwy/614223 Sunday, 3 March 2019 10:00:00 +0200 <![CDATA[Twoje spojrzenie na temat strategii adaptacji do zmian klimatu - konsultacje społeczne ]]> https://irembertow.pl/artykul/twoje-spojrzenie-na-temat/614025 Saturday, 2 March 2019 10:00:00 +0200 <![CDATA[Uczcijmy pamięć bohaterów - uroczystości patriotyczne w Rembertowie [PROGRAM]]]> https://irembertow.pl/artykul/uczcijmy-pamiec-bohaterow/613949 Friday, 1 March 2019 11:06:34 +0200 <![CDATA[Zgłoś lokalną kawiarnię do projektu "Kawiarenka z historią..."]]> https://irembertow.pl/artykul/zglos-lokalna-kawiarnie/611142 Monday, 18 February 2019 20:52:30 +0200 <![CDATA[Bal Karnawałowy dla dzieci i rodziców]]> https://irembertow.pl/artykul/bal-karnawalowy-dla/611058 Monday, 18 February 2019 14:50:25 +0200 <![CDATA[Harmonogram dni otwartych w szkołach w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/harmonogram-dni-otwartych/609939 Thursday, 14 February 2019 12:57:04 +0200 <![CDATA[Wpadł z narkotykami w Rembertowie. Nie wiedział czy to dopalacz czy amfetamina]]> https://irembertow.pl/artykul/wpadl-z-narkotykami/609116 Monday, 11 February 2019 14:05:19 +0200 <![CDATA[188 rocznica Bitwy pod Olszynką Grochowską [PROGRAM]]]> https://irembertow.pl/artykul/188-rocznica-bitwy-pod/607782 Tuesday, 5 February 2019 08:17:47 +0200 <![CDATA[Urząd Dzielnicy bezpłatnie pomoże w rozliczeniu PIT 2018. Terminy dyżurów ]]> https://irembertow.pl/artykul/urzad-dzielnicy-bezplatnie/606424 Tuesday, 29 January 2019 16:14:17 +0200 <![CDATA[Sesja rady Dzielnicy Rembertów: jak to wyglądało? Co się działo? ]]> https://irembertow.pl/artykul/sesja-rady-dzielnicy/555983 Thursday, 15 November 2018 14:04:21 +0200 <![CDATA[Rembertów świętuje 11 Listopada]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertow-swietuje/554803 Saturday, 10 November 2018 09:59:26 +0200 <![CDATA[Rembertów: OFICJALNE wyniki głosowania do Rady Dzielnicy już są. ]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertow-oficjalne/522570 Tuesday, 23 October 2018 17:15:47 +0200 <![CDATA[Kandydat na nowego burmistrza Rembertowa ?]]> https://irembertow.pl/artykul/kandydat-na-nowego-burmistrza/522314 Monday, 22 October 2018 19:54:14 +0200 <![CDATA[Wyniki wyborów samorządowych 2018 w dzielnicy Rembertów. ]]> https://irembertow.pl/artykul/wyniki-wyborow-samorzadowych/522252 Monday, 22 October 2018 14:53:06 +0200 <![CDATA[Emocjonujący finisz kampanii wyborczej w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/emocjonujacy-finisz/521363 Thursday, 18 October 2018 21:04:16 +0200 <![CDATA[Rembertowska kampania sięgnęła dna...]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertowska-kampania/520789 Tuesday, 16 October 2018 18:09:45 +0200 <![CDATA[Jak głosować, żeby głos był ważny? Przeczytajmy i zapamiętajmy...]]> https://irembertow.pl/artykul/jak-glosowac-zeby/519587 Wednesday, 10 October 2018 17:42:18 +0200 <![CDATA[Czy można głosować przez internet? Przekonajmy się. ]]> https://irembertow.pl/artykul/czy-mozna-glosowac/519068 Monday, 8 October 2018 16:28:09 +0200 <![CDATA[Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy...]]> https://irembertow.pl/artykul/kto-kandyduje-do-naszej/517215 Saturday, 29 September 2018 21:22:31 +0200