<![CDATA[irembertow.pl - ]]> https://irembertow.pl/rss pl <![CDATA[Zgłoś lokalną kawiarnię do projektu "Kawiarenka z historią..."]]> https://irembertow.pl/artykul/zglos-lokalna-kawiarnie/611142 Monday, 18 February 2019 20:52:30 +0200 <![CDATA[Bal Karnawałowy dla dzieci i rodziców]]> https://irembertow.pl/artykul/bal-karnawalowy-dla/611058 Monday, 18 February 2019 14:50:25 +0200 <![CDATA[Harmonogram dni otwartych w szkołach w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/harmonogram-dni-otwartych/609939 Thursday, 14 February 2019 12:57:04 +0200 <![CDATA[Wpadł z narkotykami w Rembertowie. Nie wiedział czy to dopalacz czy amfetamina]]> https://irembertow.pl/artykul/wpadl-z-narkotykami/609116 Monday, 11 February 2019 14:05:19 +0200 <![CDATA[188 rocznica Bitwy pod Olszynką Grochowską [PROGRAM]]]> https://irembertow.pl/artykul/188-rocznica-bitwy-pod/607782 Tuesday, 5 February 2019 08:17:47 +0200 <![CDATA[Urząd Dzielnicy bezpłatnie pomoże w rozliczeniu PIT 2018. Terminy dyżurów ]]> https://irembertow.pl/artykul/urzad-dzielnicy-bezplatnie/606424 Tuesday, 29 January 2019 16:14:17 +0200 <![CDATA[Sesja rady Dzielnicy Rembertów: jak to wyglądało? Co się działo? ]]> https://irembertow.pl/artykul/sesja-rady-dzielnicy/555983 Thursday, 15 November 2018 14:04:21 +0200 <![CDATA[Rembertów świętuje 11 Listopada]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertow-swietuje/554803 Saturday, 10 November 2018 09:59:26 +0200 <![CDATA[Rembertów: OFICJALNE wyniki głosowania do Rady Dzielnicy już są. ]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertow-oficjalne/522570 Tuesday, 23 October 2018 17:15:47 +0200 <![CDATA[Kandydat na nowego burmistrza Rembertowa ?]]> https://irembertow.pl/artykul/kandydat-na-nowego-burmistrza/522314 Monday, 22 October 2018 19:54:14 +0200 <![CDATA[Wyniki wyborów samorządowych 2018 w dzielnicy Rembertów. ]]> https://irembertow.pl/artykul/wyniki-wyborow-samorzadowych/522252 Monday, 22 October 2018 14:53:06 +0200 <![CDATA[Emocjonujący finisz kampanii wyborczej w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/emocjonujacy-finisz/521363 Thursday, 18 October 2018 21:04:16 +0200 <![CDATA[Rembertowska kampania sięgnęła dna...]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertowska-kampania/520789 Tuesday, 16 October 2018 18:09:45 +0200 <![CDATA[Jak głosować, żeby głos był ważny? Przeczytajmy i zapamiętajmy...]]> https://irembertow.pl/artykul/jak-glosowac-zeby/519587 Wednesday, 10 October 2018 17:42:18 +0200 <![CDATA[Czy można głosować przez internet? Przekonajmy się. ]]> https://irembertow.pl/artykul/czy-mozna-glosowac/519068 Monday, 8 October 2018 16:28:09 +0200 <![CDATA[Kto kandyduje do naszej Rady Dzielnicy? Sprawdźmy...]]> https://irembertow.pl/artykul/kto-kandyduje-do-naszej/517215 Saturday, 29 September 2018 21:22:31 +0200 <![CDATA[To oni będą kandydować do Rady Miasta st. Warszawy! Skąd? I kto? Popatrzmy...]]> https://irembertow.pl/artykul/to-oni-beda-kandydowac/513574 Monday, 24 September 2018 22:49:36 +0200 <![CDATA[Konferencja naukowa w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/konferencja-naukowa-w/469098 Thursday, 14 June 2018 17:34:15 +0200 <![CDATA[Roztańczony Rembertów - Potańcówka pod gwiazdami już 16 czerwca]]> https://irembertow.pl/artykul/roztanczony-rembertow/449540 Monday, 4 June 2018 18:05:57 +0200 <![CDATA[Parada Paderewskiego już w czerwcu w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/parada-paderewskiego/448267 Monday, 28 May 2018 15:53:43 +0200 <![CDATA[Ciekawa promocja książki w rembertowskiej Bibliotece im. Jana Pawła II ]]> https://irembertow.pl/artykul/ciekawa-promocja-ksiazki/441440 Sunday, 13 May 2018 10:25:02 +0200 <![CDATA[Skarby Rembertowa. Czego nie wiesz o swojej dzielnicy?]]> https://irembertow.pl/artykul/skarby-rembertowa-czego/429828 Friday, 6 April 2018 00:18:00 +0200 <![CDATA[Jest projekt studni oligoceńskiej w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/jest-projekt-studni-oligocenskiej/429812 Wednesday, 4 April 2018 21:50:52 +0200 <![CDATA[Narzędzie przestępstwa w lesie pod Rembertowem ?]]> https://irembertow.pl/artykul/narzedzie-przestepstwa/403063 Saturday, 17 March 2018 14:22:50 +0200 <![CDATA[15 przejść dla pieszych doświetlonych w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/15-przejsc-dla-pieszych/395436 Monday, 12 March 2018 14:58:34 +0200 <![CDATA[187 rocznica Bitwy pod Olszynką Grochowską [ZAPROSZENIE]]]> https://irembertow.pl/artykul/187-rocznica-bitwy-pod/391330 Tuesday, 20 February 2018 13:55:40 +0200 <![CDATA[Rembertów bez nocnych SKM]]> https://irembertow.pl/artykul/rembertow-bez-nocnych/390341 Wednesday, 14 February 2018 12:35:55 +0200 <![CDATA[Będzie nowa studnia oligoceńska w Rembertowie]]> https://irembertow.pl/artykul/bedzie-nowa-studnia/388414 Saturday, 3 February 2018 21:45:56 +0200 <![CDATA[Mistrzowie Seksu, czyli Marek Bukowski Show w Hotelu Narvil]]> https://irembertow.pl/artykul/mistrzowie-seksu-czyli/385829 Friday, 19 January 2018 14:26:12 +0200 <![CDATA[Wybory już za kilka dni !]]> https://irembertow.pl/artykul/wybory-juz-za-kilka/312913 Sunday, 19 November 2017 16:36:51 +0200 <![CDATA[Świąteczna Warszawa Seniorów]]> https://irembertow.pl/artykul/swiateczna-warszawa/303527 Tuesday, 14 November 2017 18:17:46 +0200 <![CDATA[Wzmianka o Rembertowie w komiksie z końca lat siedemdziesiątych]]> https://irembertow.pl/artykul/wzmianka-o-rembertowie/299767 Wednesday, 25 October 2017 17:54:49 +0200 <![CDATA[Pierwszy kapelan polskiej Marynarki Wojennej.]]> https://irembertow.pl/artykul/pierwszy-kapelan-polskiej/278741 Sunday, 15 October 2017 19:49:48 +0200 <![CDATA[Ważne spotkanie w sprawie modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych ]]> https://irembertow.pl/artykul/wazne-spotkanie-w-sprawie/273164 Monday, 2 October 2017 13:14:45 +0200 <![CDATA[Poznaj historię swojej dzielnicy]]> https://irembertow.pl/artykul/poznaj-historie-swojej/270787 Sunday, 17 September 2017 16:22:25 +0200 <![CDATA[Tegoroczna edycja Biegu RUNbertów 8 października]]> https://irembertow.pl/artykul/tegoroczna-edycja-biegu/269871 Monday, 11 September 2017 17:38:14 +0200 <![CDATA[Za tydzień warto odwiedzić sąsiedni Wawer.]]> https://irembertow.pl/artykul/za-tydzien-warto-odwiedzic/269544 Friday, 8 September 2017 16:49:37 +0200 <![CDATA[Biblioteka w Rembertowie.]]> https://irembertow.pl/artykul/biblioteka-w-rembertowie/269515 Friday, 8 September 2017 13:39:15 +0200 <![CDATA[POPart w Sympatycznej. Przyjdź, posłuchaj i odbierz darmowy napój]]> https://irembertow.pl/artykul/popart-w-sympatycznej/268810 Friday, 8 September 2017 10:19:00 +0200 <![CDATA[Powieść historyczna „Cyrograf” napisana w Rembertowie.]]> https://irembertow.pl/artykul/powiesc-historyczna/269383 Thursday, 7 September 2017 16:46:46 +0200